SlidesJS (11.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Custom
bs: Prilagođen
