SlidesJS (11.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: About
ca: Detalls
