SlidesJS (11.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Link URL
de: Link-URL

en: About
de: Über

en: Auto Play
de: Automatisch starten

en: Slider Settings
de: Schieberegler-Einstellungen
