SlidesJS (11.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
