SlidesJS (11.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Slide
el: Κύλιση

en: About
el: Περί
