SlidesJS (11.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Custom
eo: Propra
