SlidesJS (11.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Description
es: Descripción

en: Image
es: Imagen

en: Custom
es: Personalizado

en: Link URL
es: URL del enlace

en: Slide
es: Deslizar

en: About
es: Acerca de

en: Slides
es: Diapositivas
