SlidesJS (11.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link URL
et: Lingi URL

en: About
et: Programmist
