SlidesJS (11.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Slides
eu: Diapositibak
