SlidesJS (11.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Description
fa: توضیحات

en: Image
fa: تصویر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Slide
fa: لغزیدن

en: About
fa: درباره

en: Slides
fa: اسلایدها
