SlidesJS (11.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Custom
fi: Oma

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Slide
fi: Liu'uta

en: About
fi: Tietoja

en: Slides
fi: Diat
