SlidesJS (11.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Slide
fr: Glisser

en: About
fr: À propos

en: Slides
fr: Diapositives
