SlidesJS (11.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Custom
hu: Egyéni

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: About
hu: Leírás

en: Speed (ms)
hu: Sebesség (ms)

en: Slides
hu: Diák
