SlidesJS (11.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Custom
id: Tersuai

en: Link URL
id: Tautan URL

en: About
id: Tentang
