SlidesJS (11.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
