SlidesJS (11.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Custom
ja: カスタム

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Slide
ja: スライド

en: About
ja: アバウト
