SlidesJS (11.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Custom
jv: Kostum

en: Slide
jv: Geser

en: About
jv: Ngenani
