SlidesJS (11.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Custom
kk: Өзгертпелі
