SlidesJS (11.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
