SlidesJS (11.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
