SlidesJS (11.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
