SlidesJS (11.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
