SlidesJS (11.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा

en: Slide @num
ne: स्लाइड @num
