SlidesJS (11.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Custom
nl: Aangepast

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Slide
nl: Schuiven

en: About
nl: Over
