SlidesJS (11.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: About
oc: A prepaus

en: Slides
oc: Diapositivas
