SlidesJS (11.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: About
ps: په اړه
