SlidesJS (11.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Custom
pt: Personalizado

en: Link URL
pt: URL do link

en: About
pt: Sobre
