SlidesJS (11.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Custom
ro: Personalizat

en: Link URL
ro: URL Link

en: About
ro: Despre
