SlidesJS (11.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Slide
ru: Слайд

en: About
ru: Информация

en: Slides
ru: Слайды
