SlidesJS (11.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Link URL
sk: URL adresa

en: About
sk: Informácie o
