SlidesJS (11.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
