SlidesJS (11.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Custom
sv: Anpassad

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Slide
sv: Glida

en: About
sv: Om
