SlidesJS (11.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Slide
ta: நழுவு

en: About
ta: பற்றி
