SlidesJS (11.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Custom
tr: Özel

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: About
tr: Hakkında
