SlidesJS (11.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Custom
uk: Власний

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Slide
uk: Сковзання

en: About
uk: Про модуль

en: Slides
uk: Слайди
