SlidesJS (11.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Link URL
vi: URL của liên kết

en: Slide
vi: Trượt

en: About
vi: Giới thiệu
