Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Article
af: Artikel

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Products
af: Produkte

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
