Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Article
ast: Artículu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Count
ast: Cuenta

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Close
ast: Zarrar

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Basic page
ast: Páxina básica
