Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Article
bg: Статия

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Logo
bg: Лого

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Count
bg: Брой

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Products
bg: Продукти

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
