Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Administration
br: Mererezh

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Administrator
br: Melestrer
