Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (126 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Register
cs: Registrovat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Article
cs: Článek

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Page title
cs: Název stránky

en: Off
cs: Vypnuto

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Plain text
cs: Prostý text

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Close
cs: Zavřít

en: Full
cs: Celé

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Products
cs: Produkty

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: pending
cs: čekající

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Video file
cs: Video soubor

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Warnings
cs: Varování

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Wide
cs: Široký

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Block types
cs: Typy bloků

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: Delete media
cs: Smazat média

en: Publish media
cs: Zveřejnit média

en: Unpublish media
cs: Skrýt média

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
