Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Picture
dz: པར།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་
