Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Teaser
hr: Mamac

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Fields
hr: Polja

en: Count
hr: Broj

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Tools
hr: Alati

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Products
hr: Proizvodi

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: Error message
hr: Poruka greške

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko
