Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (69 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Article
hy: Հոդված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն

en: Publish comment
hy: հրապարակել մեկնաբանություններ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Wide
hy: Լայն

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Block the selected user(s)
hy: Արգելափակել նշված օգտատերերին

en: Unblock the selected user(s)
hy: Վերականգնել նշված օգտատերերին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Add, rearrange or remove filters.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել ֆիլտրները

en: Sort actions
hy: Դասակարգման գործողություններ

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել դասակարգման օրինափությունները

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա

en: @interval hence
hy: @interval անց
