Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (62 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Article
jv: Artikel

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Picture
jv: Gambar

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Unpublish comment
jv: Komèntar ora dipacak

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Publish comment
jv: Pacak komèntar

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Status message
jv: Status pesen

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Save comment
jv: Simpen komèntar

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
