Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Register
kk: Тіркеу

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Article
kk: Мақала

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Logo
kk: Логотип

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
