Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Count
km: រាប់

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
km: @site ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្រោម​ការ​ថែទាំ ។ យើង​នឹង​ត្រឡប់​មក​វិញ​ក្នុង​ពេល​ឆាប់​ៗ​នេះ​ ។ សូម​អរគុណ​ចំពោះ​ការ​រង់​ចាំ​ ។

en: Close
km: បិទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Unpublish comment
km: មិនបោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិ​យោបល់

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Publish comment
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Unpublish content
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: Make content sticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​​ជាប់​

en: Make content unsticky
km: ធ្វើ​ឲ្យ​មាតិកា​មិន​ជាប់

en: Promote content to front page
km: ផ្សព្វផ្សាយ​មាតិកា​នៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Remove content from front page
km: យក​មាតិកា​ចេញ​ពី​ទំព័រ​មុខ

en: Save content
km: រក្សាទុក​​មាតិកា​

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
