Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
