Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (113 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Register
lt: Registruotis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Full
lt: Pilnas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Products
lt: Prekės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: pending
lt: laukia

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Compact
lt: Glaustai

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
lt: jS F Y
