Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (118 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Article
lv: Raksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Banner
lv: Baneris

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Close
lv: Aizvērt

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Products
lv: Preces

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Administrator
lv: Administrators

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Compact
lv: Kompakts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Block types
lv: Bloku veidi

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.
